fbpx
Przywracanie funkcji oraz właściwego wyglądu kobiecych narządów płciowych

Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna to dziedzina oferująca szereg zabiegów mających na celu przywrócenie funkcji oraz właściwego wyglądu kobiecych narządów płciowych.

Problemy te dotyczą kobiet na każdym etapie życia. Przerost lub asymetria warg sromowych mniejszych występuje zarówno u dziewcząt, młodych i dojrzałych kobiet powodując dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu oraz stanowiąc problem natury estetycznej i nierzadko powód do wstydu i kompleksów. Po porodzie lub na skutek starzenia się skóry i podskórnej tkanki łącznej dochodzi często do zespołu luźnej pochwy, problemów z nietrzymaniem moczu lub zwiotczenia i suchości warg sromowych większych.

Zabiegi ginekologii estetycznej dedykowane są również dla kobiet, które mają problem z odczuwaniem orgazmu i przyjemności z seksu.

Szeroki panel zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej często stanowi rozwiązanie wstydliwych problemów, z którymi do niedawna jeszcze trzeba było się borykać. Pozwala zachować zdrowy i młody wygląd okolic narządów płciowych oraz w pełni korzystać z życia.

Gabinet ginekologii estetycznej Żory

Ginekologia estetyczna Żory

Oferta zabiegów