fbpx
Szybka i dyskretna pomoc

Urologia

Urologia to dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką i leczeniem wszelkich schorzeń układu moczowego u kobiet oraz mężczyzn. Trudności w oddawaniu lub nietrzymanie moczu, kamica nerkowa, infekcje dróg moczowych czy rozrosty prostaty to problemy, z którymi borykają się osoby w różnym wieku. Jeżeli Ty także odczuwasz jakiekolwiek dolegliwości ze strony swojego układu moczowego, nie zwlekaj, umów się jak najszybciej na konsultację do naszego urologa.

Gabinet urologiczny w Żorach

Urolog Żory

Nasze usługi

Dla wielu osób wizyta u urologa jest tematem tabu, doświadczeniem dalece niekomfortowym, wstydliwym i krępującym. Ze względu na umiejscowienie dolegliwości oraz specyficzny charakter tej dziedziny, pacjenci bardzo często rezygnują z konsultacji urologicznej bądź odwlekają ją na ostatnią chwilę.

Takie postępowanie pozbawia ich nie tylko codziennego komfortu i dobrego zdrowia ogólnego, ale i powoduje ryzyko, że w przyszłości diagnozowane choroby mogą być już w zaawansowanym stadium. Dlatego nie popełniaj tego samego błędu i zapisz się na konsultację urologiczną już dziś. Zapewniamy fachowe wsparcie oraz pomoc w leczeniu następujących schorzeń: